Wojna polsko-światowa

Komunikat Ministerstwa Prawdy nr 686: Wojna polsko-światowa 

Cały postępowy świat pobiegły słowa tow. red. Żakowskiego, który w studiu TokFM powiedział: "naprawdę, tym razem nie chodzi o pamięć, chodzi o cyniczną rozgrywkę". Po tych słowach lud pracujący miast i WSI zamarł w przerażeniu. Bo czy może tak być, że towarzyszom z Izraela i postępowym środowiskom z USA nie chodzi o pamięć, tylko o coś innego. Na przykład o pieniądze. Na szczęście nie chodziło o Izrael. Tow. red. Żakowski nie dał się zwieść reakcyjnym teoriom spiskowym. Nie od dziś przecież wiadomo, że jedyną słuszną teorią spiskową jest spisek kaczystów mający na celu wywołanie wojny. Dlatego też tow. red. Żakowski dokończył: "chodzi o cyniczną rozgrywkę przed prawdopodobnie przyspieszonymi wyborami parlamentarnymi. To jest powód, dla którego PiS zaatakował cały świat i to jest powód, dla którego nie ustąpi, póki tych wyborów nie wygra". 

Tak i to ma sens. Oto wychodzi na jaw potworna prawda. Kaczyści od wielu lat inspirują różne ośrodki, aby używały zwrotu "polskie obozy śmierci", sami tworzą leśnych nazistów a potem podsuwają ich TVNowi, aby stworzyć wrażenie zagrożenia, to zaś w połączeniu z ustawą ma doprowadzić do wybuchu wojny, która pozwoli im wygrać przyspieszone wybory, bo mimo iż mają większość i tego nie potrzebują to akurat taki kaprys ma Kaczor-Dyktator. Na szczęście tow. red. Żakowski przejrzał ich niecne plany. Może uda się uniknąć wojny polsko-światowej i zakończyć sprawę tylko na rekompensatach za utracone mienie żydowskie. By żyło się lepiej!
UWAGA! Główną siedzibą resortu jest teraz Steemit, czyli zdecentralizowana platforma blogowa, która wynagradza zarówno twórców, jak i odbiorców, którzy dokonują selekcji najlepszych treści głosując na nie i przekazując pewną część środków znajdujących się w systemie. https://steemit.com/@minprawdy

Zgodnie z decyzją Politbiura resort przystąpił do realizacji 6-letniego planu budowy społeczności wokół tagu REAKCJA, widząc w tym serwisie spory potencjał, który może doprowadzić do realizacji sztandarowego hasła Partii: By żyło się lepiej! By żyło się lepiej WSZYSTKIM!

MinPrawdy w tworzeniu nowych komunikatów na uchodźstwie można wciąż wspierać przelewając dowolną kwotę na konto resortowej fundacji:

Fundacja Tradycji Miast i WSI
16 1090 1740 0000 0001 2088 2593 (BZ WBK)
Tytułem: dar na cele statutowe MinPrawdy

Petrudolary można wpłacać przez PayPal:
fundacjatradycji@gmail.com
http://fundacjatradycji.pl/?page_id=13

Kryptowaluty:
BTC: 39JtiqnYPi6Lwd5hJcDKajYXkHKdq3Gcwb
BCC: 3DznsVVupgfURgayTPbQEMZoYmsyM4jmuR
LTC: LM9VKmqJGhAq9kbuhpqUvzar8CZdwRxnVW
LSK: 13176967213875008336L
ETH: 0xf9682b6234312a27d90fb32b577c2221c8a1a585
DASH: XeribePY3XKEmm84n687jwJjdLFWCNazjJ
GAME: GX4iS694RoMmzSDxk1RsZCECCgGi2as37D