Robert Winnicki o Kukizie

Robert Winnicki: "Ruch Narodowy chce być traktowany podmiotowo, nie przedmiotowo!"
"Rozmowy Pawła Kukiza były nagrywane przed wyborami na etapie układania listy. Taśmy tylko pogorszyły już nienajlepszą atmosferę. Paweł nie zrobił gestu uderzenia się w piersi, a przecież mógł zrobić taki gest" - powiedział na antenie Salve TV Robert Winnicki z Kukiz'15.

Podkreślił, że tzw. taśmy to tło sporu między narodowcami a Pawłem Kukizem". Lider RN podkreślił, że "Paweł Kukiz zganił np. posła Jacka Wilka na posiedzeniu klubu za to, że poseł Wilk popiera projekt pełnej ochrony życia poczętego. To jest kwestia określenia formy głosowań i drogi, jaką ugrupowanie będzie szło – albo posłowie głosują jak chcą albo jest dyscyplina poselska np. w sprawach wątpliwych, albo luźna konfederacja i pójście w stronę ugrupowania wodzowskiego, które ma wiele wad".

Nikomu nie zależy tak naprawdę na ruchu narodowym, choć jest wśród młodych ludzi wielu narodowców i ich liczba zwiększa się w ostatnich latach. Jesteśmy otwarci na współpracę z każdą partią nie współpracuje z partiami establishmentu. Ruch Narodowy nie może być dodatkiem, chcemy być traktowani jako partnerzy polityczni" - zaznaczył Winnicki.

Temat Dnia to program ukazujący się codziennie od poniedziałku do piątku o godz. 18:00. O najważniejszych sprawach publicznych rozmawiamy z ludźmi, którzy decydują o biegu tych spraw. Zobacz pozostałe odcinki na https://www.salvetv.pl/multimedia/tema...

Salve TV www.salvetv.pl to nowa chrześcijańska telewizja internetowa. Główną ideą Salve TV jest emisja programów informacyjnych, rozrywkowych i edukacyjnych - przyjemnych w formie i wartościowych w treści.

Dziękujemy za oglądanie naszej stacji!

Jeśli chcesz dobrze orientować się w tematach elektryzujących opinię publiczną lub szukasz rozrywki na poziomie subskrybuj nasz kanał: http://www.youtube.com/c/SalveTVpl

Znajdziesz nas również tutaj:
FACEBOOK: https://www.facebook.com/SalveTVpl
TWITTER: https://twitter.com/TvSalve
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/tvsalve