Grożą prof. Pawłowicz

Program: 

Kilka dni temu stacja TVN24 wyemitowała wypowiedź Krystyny Pawłowicz dotyczącą tzw. "Marszu Szmat". Posłanka PiS cytowała treść zaproszenia, gdzie organizatorzy sami siebie nazwali m.in. dziwkami i alfonsami, jednak stacja pokazała tylko wypowiedź Pawłowicz, bez fragmentu, gdzie zastrzega, że cytuje manifest organizatorów. Pawłowicz chce, by "Fakty" opublikowały sprostowanie z przeprosinami i przyznały się do dokonania manipulacji.
"Nie wiedziałam że to jest program Jarosława Kuźniara, odmawiałam w odpowiedzi na jego zaproszenia, od kiedy poleciłam mu żeby poszedł do książek. Pani z TVN poprosiła tylko o krótką wypowiedź do telefonu w Sejmie i podstawili mi mikrofon. Udała im się ta manipulacja, ale po raz ostatni. Póki nie zaczną działać uczciwie, ani do TVN-u, Polsatu, ani TVP nie pójdę" - komentuje zachowanie stacji posłanka Pawłowicz. Wczoraj niezalezna.pl informowała o groźbach, jakie otrzymuje Krystyna Pawłowicz. "Znajdę tylko okazję to cię k...o zabije homofobie pierd...y a biuro wiem gdzie masz dzi...o i twoje dni są policzone szmato" Takiej treści wiadomość na swoją skrzynkę mailową otrzymała od Rafała Sz. posłanka PiS. To skutek nagonki z jaką prof. Pawłowicz spotkała się po nazwaniu "Marszu Szmat" marszem szmat.
"Odbieram to jako efekt tej fali nagonki, jaka mnie spotkała za moje poglądy polityczne i dowód na oderwanie Sejmu od rzeczywistości. W każdej komisji większość ma Platforma Obywatelska i lewica, i one wykorzystują swoje środowiska w mediach do ataku" - mówiła Pawłowicz w rozmowie z portalem niezalezna.pl.
Film: program TV TRWAM, prof.dr.hab. Krystyna Pawłowicz o Marszu Szmat i manipulacji TVN